top of page

İNSAN KAYNAKLARI

İşe Alım Süreci


İşe alım sürecimizin amacı, Kurtsan Holding' in kurumsal yaklaşımına ve kurum kültürüne uygun adayların sahip oldukları yetkinlikler doğrultusunda uygun pozisyonlara yerleştirilmesini sağlamaktır. 
Şirketimize başvurular posta, faks, internet sitesi yoluyla yapılmaktadır. 

İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından başvuruda bulunan adayla ön görüşme yapılmaktadır. Bu görüşme sonucuna göre uygun görülen adayların ilgili bölüm ile ikinci görüşme yapmaları sağlanmaktadır. Görüşmeler sonucunda olumlu olarak değerlendirilen adaya İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından iş teklifi yapılmaktadır. 

Tıbbi tanıtım temsilci ( toplu alım) işe alım sürecimizde, ilana başvuruda bulunan ve ilandaki ölçütlere uygun tüm CV’ler bölge müdürlüklerine gönderilmekte ve ilgili adaylar birinci görüşmeye davet edilmektedir. Birinci görüşme sonrasında olumlu olan adaylar ikinci görüşmeye çağrılmakta ve ikinci görüşmesi de olumlu olan adaylar oryantasyon eğitimine davet edilmektedir. Eğitim sonunda başarılı olan adaylara görev verilmektedir. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi ve verimli insan gücünü istihdam etmek, çalışanlarımızın yetkinliklerinden ve yaratıcılıklarından yüksek verim sağlamak, performanslarını arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak amacımızdır. 

Kurumsal değerimiz ve yönetim anlayışımız olan insana saygı politikamızı; aşağıdaki ilkelere dayandırırız:

 • Çalışanlarımız bizim için en değerli varlığımızdır. Çalışanlarımızla birlikteliğimize geçici gözüyle bakmaz, ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine oturtmaya çalışırız. İlkemiz, yetenekli ve başarılı kişilerle uzun yıllar birlikte çalışmaktır.

 • Temel ahlaki ve insani değerler özel yaşantımızda olduğu gibi çalışma yaşantımızda da ortak değerlerimizdir.

 • İşe alımlar büyük bir titizlik ve seçicilik ile yapılır. Sadakat, cesaret, duyarlılık ve dürüstlük bizin için çok önemlidir.Atamalarda öncelik iç kaynaklara verilir.

 • Çalışanlarımıza dürüst, yapıcı ve takım çalışmasına uyumlu; müşteri, kalite ve maliyete duyarlı , tüm iş ilişkilerinde, akılcı ve adil davranmasını aşılarız.

 • İş sağlığı ve işçi güvenliği yönetmeliklerine uygun fiziksel çalışma ortamları yaratır ve bu ortamlarda kurallara uygun davranırız. Hedeflerimiz; 

  "Önce İnsan" ana felsefemizden hareketle, 

   

 • bütün çalışanlarımıza, güvenli, saygın ve iş ahlakı değerlerinin el üstünde tutulduğu, 

 • performanslarının karşılıklı görüşmelerle şeffaf biçimde değerlendirileceği, 

 • görüşlerini ve yaratıcı fikirlerini rahatça belirtebilmeleri için ekip çalışmalarına katılımın destekleneceği bir çalışma ortamını etik değerler çerçevesinde sağlayan; 
  Bir şirket olmaktır. 

  Şirketimizdeki açık pozisyonları görmek ve başvuruda bulunmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız. 

bottom of page